Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Entrepriseledere og assistenter

Michael Barsø Sørensen

Entrepriseleder

Mobil: 40 31 16 21

Mail: mbs@ribevvs.dk

Palle Schlosser

Entrepriseleder

Mobil: 40 10 18 32

Mail: palle@ribevvs.dk

Orla Christensen

Entrepriseleder

Mobil: 29 44 51 21

Mail: orla@ribevvs.dk

Peter Houmann

Entrepriseleder

Mobil: 61 14 54 42

Mail: ph@ribevvs.dk

Frode Andresen

Entrepriseleder / medejer

Mobil: 21 35 17 31

Mail: frode@ribevvs.dk

​Jesper Nielsen

Entrepriseleder

Mobil: 51 18 07 42

Mail: jesper@ribevvs.dk

Lasse Kristiansen

Entrepriseleder assistent

Mobil: 30 66 83 09

Mail: lk@ribevvs.dk

Danni Grinderslev

Entrepriseleder

Mobil: 40 42 16 21

Mail: danni@ribevvs.dk

XXXX

Entrepriseleder

Mobil: XX

Mail: xx@ribevvs.dk

Karwan Erichsen

Entrepriseleder assistent

Mobil: 23 10 31 42

Mail: karwan@ribevvs.dk

​Henrik Skov Nielsen

​Entrepriseleder assistent

Mobil: 61 14 54 41

Mail: hsn@ribevvs.dk

​Per Sandholdt 

Entrepriseleder assistent

Mobil: 24 24 99 48

Mail: per@ribevvs.dk​

​Nikolaj Stephansen

Entrepriseleder assistent

Mobil:  28 94 81 90

Mail:  nikolaj@ribevvs.dk

​Sten Munch Helmersson

Entrepriseleder assistent​

Mobil: 26 66 81 83

Mail: sten@ribevvs.dk

Få et godt tilbud i dag

Ring på tlf.: ​75 42 06 21

Kontaktoplysninger

Ribe VVS​ Service A/S

Ørstedsvej 1

6760​ Ribe​

Tlf.: 75 42 06 21

 

E-mail: ribevvs@ribevvs.dk

​CVR: 27916716

Om ribe vvs service A/S

​Ribe VVS Service er en veletableret virksomhed, der udfører alle former for VVS-arbejde. Vi har mange servicebiler, der løser opgaver i hele lokalområdet. 

Søg på ribevvs.dk:

Kvalitetssikring

Ribe VVS Service A/S er bl.a. autoriseret kloak- og VVS-installatør med anerkendt kvalitetsstyrings-system og under løbende godkendelse i samarbejde med Tekniq.