Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Entrepriseledere og projektkoordinator

Michael Søndergaard

Entreprisechef / Ejer

Mobil: 22 14 21 17

Mail: michael@ribevvs.dk

Palle Schlosser

Entrepriseleder

Mobil: 40 10 18 32

Mail: palle@ribevvs.dk

Orla Christensen

Entrepriseleder

Mobil: 29 44 51 21

Mail: orla@ribevvs.dk

Peter Houmann

Entrepriseleder

Mobil: 61 14 54 42

Mail: ph@ribevvs.dk

Frode Andresen

Entrepriseleder

Mobil: 21 35 17 31

Mail: frode@ribevvs.dk

Kasper Paulsen

Entrepriseleder

Mobil: 21 26 98 82

Mail: kasper@ribevvs.dk

Arndt Jensen

Entrepriseleder

Mobil: 29 13 81 21

Mail: arndt@ribevvs.dk

Danni Grinderslev

Entrepriseleder

Mobil: 40 42 16 21

Mail: danni@ribevvs.dk

Michael Barsø Sørensen

Entrepriseleder

Mobil: 40 31 16 21

Mail: mbs@ribevvs.dk

Karwan Erichsen

Entrepriseleder assistent

Mobil: 23 10 31 42

Mail: karwan@ribevvs.dk

Jimmi Jensen 

Entrepriseleder

Mobil: 21 26 02 27

Mail: jimmi@ribevvs.dk

​Henrik Lund 

Projektkoordinator

Mobil: 21 26 08 37

Mail: henrik@ribevvs.dk

Bjarne ​Rasmussen

Entrepriseleder

Mobil: 23 74 83 92

Mail: bjarne@ribevvs.dk

​Jesper Nielsen

Entrepriseleder

Mobil: 51 18 07 42

Mail: jesper@ribevvs.dk

Få et godt tilbud i dag

Ring på tlf.: ​75 42 06 21

Kontaktoplysninger

Ribe VVS​ Service A/S

Ørstedsvej 1

6760​ Ribe​

Tlf.: 75 42 06 21

 

E-mail: ribevvs@ribevvs.dk

​CVR: 27916716

Om ribe vvs service A/S

​Ribe VVS Service er en veletableret virksomhed, der udfører alle former for VVS-arbejde. Vi har mange servicebiler, der løser opgaver i hele landet. Læs mere om os.

Søg på ribevvs.dk:

SPORING AF MATERIEL

Med NanoLink app installeret er der fuldt overblik over firmaets materiel uanset hvor i verden man befinder sig.

NanoLink app er tilgængelig i

"App Store" og "Google Play"

 

Læs mere her:  NanoLink 

Kvalitetssikring

Ribe VVS Service A/S er bl.a. autoriseret kloak- og VVS-installatør med anerkendt kvalitetsstyrings-system og under løbende godkendelse i samarbejde med Tekniq.